Kohaletoimetamine ja tagastamine

Kohaletoimetamine

Peale müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset arve tasumist) komplekteerib Müüja tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks. Müüja veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Ostja kohustatud teavitama Müüja koheselt enne kauba kohaletoomist. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

Kaup toimetatakse kohale kaubainfos toodud tähtaegade järgi, kuid need tähtajad võivad meist mitteolenevatel põhjustel pikeneda. Kui tähtajaks kohaletoimetamisega tekib probleeme, teavitab Müüja sellest otsekohe Ostjat.

Ostja saab valida talle sobiva variandi kauba kättesaamiseks:

  1. Pakiautomaati, SmartPost;
  2. Omniva;
  3. DPD Pakipood;
  4. Omniva/DPD kulleriga.


Tasuta transport ostudel alates 300 eurot.

Müüja ei võta endale kohustust kompenseerida kauba hilinemisest tulenevaid kahjusid.

Vahetamine ja tagastamine

Kui kaup ei sobi voi ei vasta Ostja ootustele, on Ostjal õigus see tagastada 14 paeva jooksul alates kauba katte saamisest (VÕS §56 p. 1 ja 2). Tagastatav kaup peab olema samas kaubanduslikus seisundis, mis ta oli saatmise hetkel. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja.

Kui Ostja soovib saadud toote umber vahetada teise kauba vastu, tasub ta vaid tagastuskulu. Uue toote postitamise kulud kannab Müüja.

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Ostja pangakontole 15 tööpaeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüjapoolt.

Toote tagastamiseks Ostja peab teavitada Müüjat:

  1. tellija nimi;
  2. tellimuse number;
  3. tagastatav toode.


Samuti Ostja peab lisama kauba ja pakendi foto. Müüja jätab endale õiguse vajadusel nõuda lisafotosid tagastatavast kaubast.

14-päevane ostust taganemise õigus ei kehti järgmiste kaupade puhul:

  1. kaubad, mis on valmistatud Ostja isiklikke vajadusi või eritingimusi silmas pidades;
  2. audio-, videosalvestused ja tarkvara juhul, kui Ostja on pakendi avanud või tarkvara aktiveerimise kood on Ostja poolt välja saadetud.